Ο ΚΑΙΡΟΣ









 





  
 

  

 

 

 

 





  




 
 

ΝΕΑ - Η ΕΤΗΣΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ "ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΕΙΑ 2016" ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
 
















Η
ETHΣΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ «ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΕΙΑ» 2016

ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε στις 20 Μαΐου 2016 η ετήσια αθλητική εκδήλωση Στίβου Παπασιδέρεια που διοργάνωσε το ΝΠΔΔ ΣΦΗΤΤΟΣ και ο ΔΗΜΟΣ ΚΡΩΠΙΑΣ. Η εκδήλωση υποστηρίχθηκε από τη Δευτεροβάθμια Σχολική Επιτροπή Δήμου Κρωπίας, την εθελοντική ομάδα δασοπροστασίας ΚΕΔΚ-Δήμου Κρωπίας, τις αντιδημαρχίες, Πολιτικής Προστασίας, Διοίκησης και Οικονομικών, τη Δημοτική Επιτροπή Παιδείας και εθελοντές υπαλλήλους ΝΠΔΔ Σφηττός και του Δήμου Κρωπίας.

Η ετήσια αθλητική συνάντηση των μαθητών, αγοριών και κοριτσιών του Κορωπίου, στη διοργάνωση που φέρει την επωνυμία του προσώπου-θρύλου για την ιστορία του Κορωπίου και της Ελλάδας του Ολυμπιονίκη το 1896 στην Αθήνα, Γεωργίου Σαράντη Παπασιδέρη είχε ως χαρακτηριστικά, την μεγάλη συμμετοχή, την επιμονή για συνέχιση των αγώνων -παρά το συνεχές ψιλόβροχο- όλων όσων προετοίμασαν και συμμετείχαν.



Ο Δήμαρχος Κρωπίας Δημήτριος Κιούσης, ο αντιδήμαρχος Θοδωρής Γρίβας, η πρόεδρος του Δ.Σ ΝΠΔΔ Σφηττός, Αδαμαντία Μάλλιου, η Δήμητρα Μιχαιρίνα, πρόεδρος της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής και τα μέλη της οργανωτικής επιτροπής ευχαριστούν όλα τα παιδιά του Κορωπίου που συμμετείχαν, τους γονείς τους, τους εκπαιδευτικούς και όλους τους εθελοντές, αιρετούς και πολίτες που συνέβαλλαν στην ομαλή και επιτυχημένη διεξαγωγή των αγώνων παρά τις άσχημες καιρικές συνθήκες.

Την οργανωτική επιτροπή στα Παπασιδέρεια 2016 αποτελούσαν οι: Θοδωρής Γρίβας, αντιδήμαρχος Αθλητισμού, Αδαμαντία Μάλλιου, πρόεδρος του Δ.Σ ΝΠΔΔ Σφηττός, Ανδρέας Ντούνης, αντιδήμαρχος Διοίκησης και Οικονομικών, Δήμητρα Μιχαιρίνα, δημοτική σύμβουλος, πρόεδρος Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής, Μίλλυ Σοφρώνη, εθελόντρια-δημοτική υπάλληλος, ο Κάρολος Μαρκαριάν, εθελοντής –δημοτικός υπάλληλος, παγκόσμιος πρωταθλητής και υπεύθυνος της διοργάνωσης. Συμμετείχαν, εκτός των μελών της οργανωτικής επιτροπής, ο Δήμαρχος Κρωπίας Δημήτριος Ν. Κιούσης, οι δημοτικοί σύμβουλοι, Ελένη Αδάμ(πρόεδρος Πρωτοβάθμιας Σχολικής Επιτροπής, Κώστας Κιούσης, Διονύσης Κερασιώτης, οι γυμναστές του ΝΠΔΔ Σφηττός, Κωνσταντίνος Φραγκούλης, Παναγιώτης Υφαντής, Βασίλειος Γκέκας, Βασίλης Γ. Ντούνης, Ευαγγελία Α. Σκουρλή, Ναταλία Νούτση, Ελένη Ντούνη, Αφροδίτη Λυγούρα, Κατερίνα Παναγάκου, ο Δημήτριος Μπλάτσιος, εθελοντής-δημοτικός υπάλληλος, η Κορίνα Ματσούκα, η Χρύσα Κώνστα, η εθελοντική ομάδα Δήμου Κρωπίας με επικεφαλής τους, κ.Δημήτρη Καραγιάννη και την καΑθηνά Γκίκα. Στις εκφωνήσεις ήταν, η καΡούλα Νουχάκη, εθελόντρια, μέλος του αιμοδοτικού συλλόγου «Δημοσθένης». Τέλος, συνέδραμαν συγκοινωνιακά μέσα του Δήμου Κρωπίας.



AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ –ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΕΙΑ 2016

ΠΡΩΤΟ ΣΤΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ

Στα Παπασιδέρεια 2016, σύμφωνα με την Οργανωτική Επιτροπή, βάση της βαθμολογίας σε όλα τα αγωνίσματα, πρώτο ήρθε το Δημοτικό Σχολείο Κιτσίου Κορωπίου με μεγάλη διαφορά, δεύτερο, το 4ο Δημοτικό Σχολείο Κορωπίου, ενώ την 3η θέση κατέλαβε, το 2ο Δημοτικό Σχολείο Κορωπίου. Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλα τα αγωνίσματα, στις τρεις πρώτες θέσεις και για όλα τα σχολεία που συμμετείχαν ήταν :

MΠΑΛΑΚΙ- ΑΓΟΡΙΑ Ε΄ & ΣΤ΄ ΤΑΞΗ:

    1. ΜΙΧΑΙΡΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΓΚΙΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΙΤΣΙ
    3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ – 1ο δημοτικο

MΠΑΛΑΚΙ- ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε΄ & ΣΤ΄ ΤΑΞΗ:

    1. ΡΑΝΙΑ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΣΟΥΛΑΝΙ ΜΑΡΙΑ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, Α΄ ΤΑΞΗ

    1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΜΠΟΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΚΙΤΣΙ
    3. ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΘΑΣ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Α΄ ΤΑΞΗ

    1. ΤΗΡΑΪΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
    2. ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΟΛΥΖΟΥ – 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΛΥΔΙΑ ΝΤΙΣΑΛΝΤΟ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Β΄ΤΑΞΗ

1. ΚΟΝΝΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

2. ΑΠΟΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ – 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

3. ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ - ΚΙΤΣΙ

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, Β΄ ΤΑΞΗ

    1. ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΙΤΣΙ
    2. ΕΛΒΙΣ ΓΚΕΤΣΑΪ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, Γ΄ΤΑΞΗ

    1. ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΙΦΤΗΣ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΓΕΡΟΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΚΙΤΣΙ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Γ ΄ΤΑΞΗ

    1. ΝΙΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ – ΚΙΤΣΙ
    2. ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Δ΄ΤΑΞΗ

  1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΤΣΑ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
  2. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
  3. ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 50 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ Δ΄ΤΑΞΗ

  1. ΑΡΙΑΔΝΗ ΓΚΟΥΣΑ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
  2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΟΛΙΒΕΡ ΗΛΙΑΝΝΑ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
  3. ΜΑΘΑ ΕΙΡΗΝΗ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 60 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, Ε΄ & ΣΤ΄ΤΑΞΗ

    1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΚΙΤΣΙ
    2. ΚΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΚΙΤΣΙ
    3. ΓΚΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 60 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ε΄ & ΣΤ΄ΤΑΞΗ

    1. ΣΚΟΥΡΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΣΩΤΟΥ ΛΥΔΙΑ – ΚΙΤΣΙ
    3. ΦΕΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 150 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, Ε΄ & ΣΤ΄ΤΑΞΗ

    1. ΓΚΙΟΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΚΙΤΣΙ
    2. ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΟΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΚΙΤΣΙ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 150 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ε΄ & ΣΤ΄ΤΑΞΗ

    1. ΜΠΡΑΣΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΚΙΤΣΙ
    2. ΡΑΝΙΑ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΚΙΤΣΙ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 500 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ε΄ - ΣΤ, ΤΑΞΗ

    1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΙΟΥ
    2. ΖΩΪΤΣΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΣΑΛΠΑΣΑΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΤΙΝΑ – ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

 

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 500 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, Ε΄ -ΣΤ, ΤΑΞΗ

1.ΠΡΟΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

2. ΓΚΕΡΚΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΙΤΣΙ

3.ΝΙΚΟΣ ΤΣΕΒΑΣ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ 100 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ 100 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΟΥ

1. ΜΑΡΓΙΕΛΟΥ ΦΑΝΗ – 1ο ΛΥΚΕΙΟ

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 150 ΜΕΤΡΑ, ΑΓΟΡΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1. ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
  2. ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΙΒΟΥ 150 ΜΕΤΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΦΑΝΗ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
  2. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
  3. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

 

ΜΗΚΟΣ, ΑΓΟΡΙΑ, Γ΄ ΤΑΞΗ :

    1. ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΑΖΗΣ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ – 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΜΗΚΟΣ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Γ΄ ΤΑΞΗ:

    1. ΛΙΖΑ ΠΡΕΝΓΚΑ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΡΑΤΣΗ ΜΕΛΙΝΑ – 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΣΙΔΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΚΙΤΣΙ

ΜΗΚΟΣ, ΑΓΟΡΙΑ, Δ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

    1. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΤΣΑ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΤΣΗΣ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΜΗΚΟΣ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Δ’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

    1. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΟΔΙΑ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    2. ΠΟΛΥΤΙΝΗ ΜΠΕΘΑΝΗ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. ΕΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΜΗΚΟΣ, ΑΓΟΡΙΑ, Ε΄ & ΣΤ΄ ΤΑΞΗ:

    1. ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΚΙΤΣΙ
    2. ΠΡΟΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. 2.ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΙΤΣΙ

    4. ΤΣΕΒΑΣ ΝΙΚΟΣ – 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΜΗΚΟΣ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ε΄ & ΣΤ΄ ΤΑΞΗ:

    1. ΜΠΡΑΣΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΚΙΤΣΙ
    2. ΣΩΤΟΥ ΛΥΔΙΑ – ΚΙΤΣΙ
    3. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΚΩΝ/ΝΑ – 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

3.ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΡΔΟΝΗ – 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΜΗΚΟΣ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

    1. ΜΟΣΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
    2. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΦΑΝΗ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
    3. ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΛΟΥΛΑ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΜΗΚΟΣ, ΑΓΟΡΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

    1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΚΗΣ – 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
    2. ΣΤΑΪΚΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ – 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
    3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΚ – 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΑΓΟΡΙΑ

    1. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
    2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

 

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ

    1. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΦΑΝΗ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
    2. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ
    3. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ – 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 4Χ100 Ε & ΣΤ΄ ΤΑΞΗ

    1. ΚΙΤΣΙ
    2. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 4Χ100 Ε & ΣΤ΄ ΤΑΞΗ

    1. ΚΙΤΣΙ
    2. 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
    3. 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

«Αύγουστος 2018»
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
  

 

    
  
  
     
  
  
   
  
   Ηλεκτρονικές Υπηρεσίας ΚΕΠ
  
  
  
  
    
  
  
  

   

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΣΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

 

  

  

 

  

  

Φωτογραφικό Υλικό