viagra suomi cialis kopen viagra pillen cialis prijs kamagra bestellen priligy bestellen viagra bestellen viagra pil levitra kopen kamagra oral jelly viagra apotheek cialis kopen viagra prijs viagra pris viagra billigt cialis pris cialis billigt kamagra pris kamagra gel cialis sverige viagra sverige


Ο ΚΑΙΡΟΣ









 





  
 

  

 

 

 

 



  




 
 

ΝΕΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ 20ης ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015
 



 

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 20η Σεπτεμβρίου 2015 ημέρα Κυριακή & θα αρχίσει την 07:00 ώρα & θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ’ αρ. πρωτ. οικ.171071 / 4-9-2015 απόφαση της Περιφερειάρχη Αττικής.

ΓΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΡΩΠΙΑΣ) ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ





ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Κορωπί 16 / 9 / 2015

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αρ. Πρωτ. 17411

ΔΗΜΟΣ ΚΡΩΠΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ

ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ



Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΡΩΠΙΑΣ


Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του Ν. 3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης & της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄ 87)

  2. α. Των παρ.1 και 2 του άρθρου 39 του π.δ/τος 26/2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57 Α΄).

β. Του π.δ/τος 66/2015 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής» (ΦΕΚ 107 Α΄).

γ. Του άρθρου 1 του π.δ/τος 4/2013 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές» (ΦΕΚ 10 Α΄).

3. Την αριθ. 652/2015 από 7-9-2015 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αθηνών, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν 224 υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Νομού Αττικής για τις εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015.

4. Την αριθ. 193/2015 από 11-9-2015 απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν 19 συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών και 8 μεμονωμένοι υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Νομού Αττικής για τις ανωτέρω εκλογές.

5. Την αριθ. 193/2015. από 11-9-2015 απόφαση του Α΄ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές.

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015 ανακηρύχτηκαν για την εκλογική περιφέρεια Νομού Αττικής






Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων :



ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ


  1. ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Ευθυμίου

  3. ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Λουκά

  4. ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος-Αριστοτέλη

  5. ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

  6. ΚΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

  7. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Γεωργίου

  8. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

  9. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

  10. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Θεοδώρου

  11. ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

  12. ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Μύρωνος

  13. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Βασιλείου

  14. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου

  15. ΠΕΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χαραλάμπους

  16. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ελευθερίου

  17. ΝΤΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικήτα

  18. ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Δημητρίου

  19. ΡΟΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου



ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου

  2. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου

  3. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

  4. ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

  5. ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

  6. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευθυμίου

  7. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου

  8. ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

  9. ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

  10. ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Ιωάννη

  11. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ συζ. Νικολάου

  12. ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Γρηγορίου

  13. ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Εμμανουήλ

  14. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου

  15. ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΥΡΩΠΗ του Σάββα

  16. ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

  17. ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ευαγγελου

  18. ΤΣΙΛΑΒΗ-ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ) του Βασιλείου

  19. ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αθανασίου



ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1. ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του Παναγιώτη

  2. ΧΡΗΣΤΟΥ – ΓΕΡΜΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα

  3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

  7. ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Νικολάου

  8. ΒΟΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Παναγιώτη

  9. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

  10. ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Λάμπρου

  11. ΚΑΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

  12. ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού

  13. ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά

  14. ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ιωάννη


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ


  1. ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παρασκευά

  2. ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

  3. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Παντελή

  4. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Αθανασίου

  5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Στυλιανού

  6. ΚΑΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

  7. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ (ΜΥΡΤΏ) του Νικολάου

  8. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ – ΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Κωνσταντίνου

  9. ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

  10. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Ιωάννου

  11. ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ του Αντώνη

  12. ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου

  13. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου

  14. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Λεωνίδα

  15. ΦΩΚΑΣ ΔΑΝΙΗΛ του Γερασίμου

  16. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

  17. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Βασιλείου

  18. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

  19. ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του Γρηγορίου



ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ



  1. ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου

  2. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

  3. ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ του Ιωάννη

  4. ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ του Νικολάου

  5. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ιωάννη

  6. ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

  7. ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου

  8. ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

  9. ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη

  10. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη

  11. ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΒΑΪΟΣ του Σωτηρίου

  12. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γεωργίου

  13. ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

  14. ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

  15. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του Γεωργίου

  16. ΤΡΙΓΑΖΗ ΑΣΤΕΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του Γεωργίου

  17. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

  18. ΤΣΙΧΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ

  19. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Βασιλείου



ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ



  1. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου

  2. ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

  3. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου

  4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

  5. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αρτεμίου

  6. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του Θεοδώρου

  7. ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημοσθένη

  8. ΣΥΡΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Χαραλάμπους

  9. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λυκούργου

  10. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Κωνσταντίνου

  11. ΠΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κυριάκου

  12. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιάσωνος

  13. ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Στεργίου

  14. ΠΑΠΑΡΑΠΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου

  15. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

  16. ΜΠΕΓΚΛΗ ΘΩΜΑΗ του Χαραλάμπους

  17. ΧΑΤΖΗΝΑΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Αποστόλου

  18. ΚΑΦΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη





ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

  1. ΜΠΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ναπολέωντος







ΟΑΚΚΕ – Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου





ΚΟΙΝΩΝΙΑ

    1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτου

    2. ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου



ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α.)

      1. ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΜΗΝΑΣ του Ιωάννη-Ευτύχιου

      2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη











ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ)

  1. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

  2. ΚΟΥΜΑΡΕΛΛΑΣ ΟΘΩΝ του Αθανασίου

  3. ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

  4. ΚΕΡΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου

  5. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου

  6. ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

  7. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

  8. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του Ευαγγέλου





ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

  2. ΜΑΚΡΗ ΡΑΧΗΛ του Κωνσταντίνου

  3. ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου

  4. ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα

  5. ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

  6. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

  7. ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΣ του Ανέστη

  8. ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία

  9. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Γεωργίου

  10. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αλεξάνδρου

  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Βασιλείου

  12. ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Γεωργίου

  13. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Θεοδώρου

  14. ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αχιλλέα

  15. ΓΚΙΑΤΑ ΒΑΪΑ του Αθανασίου

  16. ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Παναγιώτη

  17. ΑΓΑΠΗΤΟΣ-ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου

  18. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιλτιάδη

  19. ΦΥΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΖΕΛΑ) του Δημητρίου









δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

  1. ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

  2. ΜΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ορφέως-Γεωργίου

  3. ΤΣΕΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

  4. ΧΑΪΜΑΝΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου

  5. ΛΟΣΤΡΟΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αντωνίου

  6. ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

  7. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ανδρέα

  8. ΚΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΛΥΝ του Ηλία

  9. ΜΩΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Λεωνίδα

  10. ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του Βασιλείου

  11. ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Γερασίμου

  12. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Σπυρίδωνος



ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

  2. ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

  3. ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

  4. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

  5. ΑΛΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

  6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

  7. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χρήστου

  8. ΣΙΑΝΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λάμπρου

  9. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Μιχαήλ

  10. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

  11. ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

  12. ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Γεωργίου

  13. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σπυρίδωνα

  14. ΙΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

  15. ΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

  16. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παντελή

  17. ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα

  18. ΚΑΡΤΑΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου











ΚΚΕ(μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ – ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

  1. ΔΕΜΕΡΟΥΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου

  2. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου

  3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

  4. ΣΑΡΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αντωνίου

  5. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ



ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοιωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

  1. ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Αχιλλέως

  2. ΜΗΤΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου



ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – Εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

  2. ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη

  3. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Βασιλείου

  4. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ευσταθίου

  5. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Παναγιώτη

  6. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα

  7. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

  8. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

  9. ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

  10. ΜΠΑΛΑΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ιωάννη

  11. ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

  12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του Ιωάννη

  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου

  14. ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

  15. ΡΟΥΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστασίου

  16. ΣΕΡΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

  17. ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξάνδρου

  18. ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του Αθανασίου



ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

  1. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

  2. ΒΑΡΒΕΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Ευαγγέλου



ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

  1. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) συζ. Δημητρίου

  2. ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σοφοκλή

  3. ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου

  4. ΑΔΑΜ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

  5. ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ευαγγέλου

  6. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου

  7. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

  8. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

  9. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

  10. ΚΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

  11. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ (ΛΙΔΑ) του Αλεξάνδρου

  12. ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη

  13. ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του Σωτηρίου

  14. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΕΦΗ) του Μακέδου

  15. ΚΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΙΒΙΚΑ) του Χρήστου

  16. ΤΣΟΥΛΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του Ανέστη

  17. ΚΥΡΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

  18. ΠΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου



Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι:

  1. ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου

  2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αντωνίου

  3. ΓΚΙΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου

  4. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Χρήστου

  5. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Βασιλείου

  6. ΚΟΥΖΗΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Γεωργίου

  7. ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σπυρίδωνος

  8. ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου



Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφιών της Επικρατείας:



ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

  2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου

  3. ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Άγγελου

  4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία

  5. ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

  6. ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

  7. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γρηγορίου

  8. ΜΕΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Κωνσταντίνου

  9. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

  10. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αγησιλάου

  11. ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του Εμμανουήλ

  12. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αγγέλου



ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Πέτρου

  2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννου

  3. ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου

  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

  5. ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Διονυσίου

  6. ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ του Συμεών

  7. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

  8. ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

  9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου

  10. ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ – ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του Νικολάου

  11. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου

  12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Θωμά



ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ηλία

  2. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

  3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Βασιλείου

  4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

  5. ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

  6. ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

  7. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού



ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

  1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του Ιωάννη

  2. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

  3. ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

  4. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου

  5. ΜΑΤΣΑΓΓΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου

  6. ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

  7. ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

  8. ΜΥΡΙΒΗΛΗ ΕΛΕΝΗ του Χαραλάμπους

  9. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

  10. ΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Θωμά

  11. ΧΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

  12. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου



ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

  3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου

  4. ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη

  5. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου

  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου

  7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

  8. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτης

  9. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) συζ. Αναστασίου

  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

  11. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανέστη

  12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  1. ΤΡΕΜΟΝΤΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙ του Τζων Ογκάστ

  2. ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου

  3. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) του Κωνσταντίνου

  4. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

  5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ – ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ανδρέα

  6. ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου

  7. ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Σωτηρίου

  8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΣΗΣ του Κωνσταντίνου

  9. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

  10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

  11. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Νικολάου



ΚΟΙΝΩΝΙΑ

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου



ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ)

    1. ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

    2. ΒΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικηφόρου – Φωκά

    3. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου

    4. ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυκράτη

    5. ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Ευαγγέλου

    6. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Γεωργίου

    7. ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

    8. ΜΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιακώβου

    9. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

    10. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του Λουλούδη







ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

  2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Διονυσίου

  3. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ του Λαζάρου

  4. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σταύρου

  5. ΜΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μάρκου

  6. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

  7. ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

  8. ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

  9. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Πέτρου

  10. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

  11. ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ελευθερίου

  12. ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ – ΔΕΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αμβροσίου



δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

    1. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Γεωργίου

    2. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου – Ελευθερίου

    3. ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βαλσάμη

    4. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Τηλέμαχου

    5. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου



ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΡΩ-ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου

  2. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

  3. ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Εμμανουήλ

  4. ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ του Ιωάννη

  5. ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου

  6. ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

  8. ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ του Νικολάου

  9. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου

  10. ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιακώβου

  11. ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διονυσίου

  12. ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Νικολάου





ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοιωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

  1. ΠΟΛΥΖΩΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μενάνδρου

  2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

  3. ΚΟΣΚΙΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Κωνσταντίνου



Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – Εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

  1. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρήστου

  2. ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αναστασίου

  3. ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

  4. ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

  5. ΜΠΙΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπύρου

  6. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

  7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αριστείδη

  8. ΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του Ευαγγέλου

  9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

  10. ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου

  11. ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία-Ιωάννη

  12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου





ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ – ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

  1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στεφάνου

  2. ΚΟΝΤΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Ιωάννη

  3. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου

  4. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ξενοφώντος

  5. ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

  6. ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Δημητρίου

  7. ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του Αγγέλου

  8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Νικολάου

  9. ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη

  10. ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

  11. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος

  12. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ

«Νοέμβριος 2017»
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910
  

  

    
  
  
     
  
  
   
  
   Ηλεκτρονικές Υπηρεσίας ΚΕΠ
  
  
  
  
    
  
  
  

   

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΣΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ

 

  

  

 

  

  

Φωτογραφικό Υλικό